Święto Bożego Miłosierdzia 12.04.2015 z formacją 77FM

Zapraszamy do zapoznania się z krótką informacją o zespole 77FM, która ukazała się na stronach internetowych archidiecezji częstochowskiej, przy okazji zaproszenia na koncert z cyklu "Dobry wieczór z MOCĄ!" w Święto Bożego Miłosierdzia w dn. 12.04.2015r.

77FM Formacja z Mocą to chrześcijański skład muzyczny z Częstochowy. Zespół gra utwory własne oraz covery znanych zespołów. Na stronie www.77fm.pl możemy przeczytać, że robią to po to, aby ludzie na ich koncertach mogli pośpiewać, pobyć z Bogiem we wspólnocie ludzi myślących i czujących podobnie. Wierzą, że jednoczy ich Bóg – Moc Najwyższa i to dzięki Jego łasce stają się wspólnotą Braci dotkniętych Bożą Miłością. Chcą się tą Miłością dzielić. Przekazać ją dalej poprzez cykliczne koncerty uwielbieniowo-ewangelizacyjne pod nazwą „Dobry Wieczór z MOCĄ!”. Nie chcą tego czynić swoją mocą i siłą, ALE MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO. „Nie siła, nie moc, ale Duch mój [dokończy dzieła] mówi Pan Zastępów” Zach 4,6. Podczas koncertów mówią o Bogu i życiu, o łatwych i trudnych sprawach, o radościach i smutkach człowieczych. Czasem ktoś powie świadectwo życia. Wierzą, że dzięki Bogu pójdą w codzienność umocnieni. (...)

Pełny tekst artykułu wraz z zaproszeniem na koncert w dniu. 12.04.2015r. - czytaj.toPozostałe aktualności:

Archiwum newsów

W Ramionach Miłosiernego Ojca

Chrześcijańskie Granie na zawołanie

Koncert z Mocą - relacja Niedziela FM

Moc i uwielbienie w Blachowni!

Boże Ciało na Bieganie z zespołem 77FM

Nagroda publiczności „marka częstochowskie – lubię TO!”

AlleJulia!!!

FM dla SM

"Ja Jestem" w Boże Ciało na placu Biegańskiego w Częstochowie

Bóg szanuje nas gdy pracujemy, kocha gdy śpiewamy

Kolejny Dobry Wieczór z Mocą porwał tłumy...

Czas na ludzi pozytywnych :)))

Świadectwo Sławka słuchaj.mp3

Jesteśmy na youtube.com

Muzyka z Duchem - relacja TV Orion

Patronat Honorowy +abp Wacława Depo

Dobry wieczór z MOCĄ! Uwielbienie Boga muzyką

abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski Zespół ds Nowej Ewangelizacji Parafia Świętego Zygmunta Stowarzyszenie Przyjaciół Gaude Mater Radio Jasna Góra Katolickie Radio Fiat Domowy Kościół Częstochowskie24 Tygodnik Katolicki Niedziela Zand-audio Andrzej Zieliński