77FM Formacja z Mocą to chrześcijański skład muzyczny z Częstochowy.

Grają utwory własne i covery znanych zespołów po to, aby ludzie na ich koncertach mogli pośpiewać, pobyć z Bogiem we wspólnocie ludzi myślącymi i czującymi podobnie.

Wierzą, że jednoczy ich Bóg - Moc Najwyższa i to dzięki Jego łasce stają się wspólnotą Braci dotkniętych Bożą Miłością. Chcą się tą Miłością dzielić. Przekazać ją dalej poprzez cykliczne koncerty uwielbieniowo-ewangelizacyjne pod nazwą Dobry Wieczór z MOCĄ.

Nie chcą tego czynić swoją mocą i siłą, ALE MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO. "Nie siła, nie moc, ale Duch mój [dokończy dzieła] mówi Pan Zastępów" Zach 4,6.

Mówią o Bogu i życiu, o łatwych i trudnych sprawach, o radościach i smutkach człowieczych. Czasem ktoś powie świadectwo życia. Wierzą, że dzięki Niemu pójdą w codzienność umocnieni.

abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski Zespół ds Nowej Ewangelizacji Parafia Świętego Zygmunta Stowarzyszenie Przyjaciół Gaude Mater Radio Jasna Góra Katolickie Radio Fiat Domowy Kościół Częstochowskie24 Tygodnik Katolicki Niedziela Zand-audio Andrzej Zieliński